Miroslav Hrabě

Možnosti vystoupení:


  • moderace akcí (plesy, firemní akce, městské slavnosti, módní přehlídky atd.)

RYCHLÝ KONTAKT


Pro vystoupení nás kontaktujte zde

FOTOGALERIE


Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě Miroslav Hrabě

MIROSLAV HRABĚ


Narodil se ve Znojmě. Vystudoval činoherní herectví na pražské DAMU u Evy Salzmannové a Borise Rosnera. Jeho první angažmá bylo v pražském divadle ABC, poté hrál a hraje na vícero pražských scénách.

Nyní působí na těchto scénách - divadlo Radka Brzobohatého, divadlo Hybernia, divadlo Broadway, divadlo Viola, divadlo Kalich, Kongresové centrum, pražské Shakespearovské slavnosti atd.

Ve filmu dostal příležitost například v pohádce Nejkrásnější hádanka, Princ a já 2, Celebrity s.r.o, PF77, seriál Gympl s ručením omezeným, Cesty domů, Pojištovna štěstí a další.

Rád také moderuje. Mezi jeho moderátorské aktivity patří např. zahraniční anglicko-australský projekt Putování s Dinosaury v O2 aréně, semifinále Dívky roku, mistrovství ČR mažoretek,.. Od roku 2013 zastává roli krále Jana Lucemburského na Znojemském Vinobraní. Je patronem Nadačního fondu Pečovatel a dobrovolnického centra ADRA.

Muzikály


Robinson - námořník z Yorku, Sibyla - královna ze Sáby, Touha, Kapka medu pro Verunku, královna Kapeska, Alenka v kraji zázraků, Mata Hari, Cyrano a další

Činohry


Tři letušky v Paříži, Drahoušku toužím po tobě, Tančírna


na-kridlech-profesionality.png, 505kB