Martin Šafařík

RYCHLÝ KONTAKT


Pro vystoupení nás kontaktujte zde

FOTOGALERIE


Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík Martin Šafařík

MARTIN ŠAFAŘÍK


SAFA, vlastním jménem Martin Šafařík je český pop-rockový zpěvák a skladatel. Jeho působení v soutěži Československá Superstar 2013 mu dalo příležitost věnovat se hudbě naplno.

Od malička hrál Martin na housle, klavír a navštěvoval hodiny klasického zpěvu. Zpíval v lidové muzice a hrál na housle ve velkém orchestru. V roce 2002 poprvé zpíval v televizní soutěži Rozjezdy pro Hvězdy, kde se dvakrát umístil na 1.místě.

Ve svých 15 letech se poprvé zúčastnil soutěže Česko hledá Superstar 3 a skončil těsně před závěrečnou desítkou těch nejlepších. V roce2013 je to vše jinak a Martinovi se podařilodostat v soutěži Československá Superstar dofinálové 12tky, kde skončil na 4.místě.

O rok později Martin natočil svůj první singl Ve Vteřinách a začal spolupracovat s dalšímiinterprety. V roce 2016 vydal své debutové album KOLEM NÁS, které si sám napsal a produkoval.

Od roku 2019 začíná novou éru se svým uměleckým jménem SAFA.


na-kridlech-profesionality.png, 505kB