Kamila Nývltová

Možnosti vystoupení:


  • hudební vystoupení na halfplayback
  • koncertní vystoupení s kapelou
  • koncertní vystoupení s Marianem Vojtkem + smyčcový Qartet
  • vystoupení se symfonickým orchestrem
  • všechny další možnosti Vám zašleme na vyžádání emailem

Oficiální stránky Kamily Nývltové.

RYCHLÝ KONTAKT


Pro vystoupení nás kontaktujte zde

FOTOGALERIE


Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová Kamila Nývltová

KAMILA NÝVLTOVÁ


Kamila Nývltová (*28. června 1989), zpěvačka s nezaměnitelným hlasem působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy), Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky). Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop. Kamila má na svém kontě tři sólová CD ("Kamila Nývltová", "Vánoční dárek" a "Moje lásky") a 5 videoklipů („Son Of A Preacher Man", „Něco jsi slíbil“, „Je to hřích“, "Jsem to já" a "Příběh").

V listopadu 2016 vydala Kamila svoji třetí desku "Moje lásky". Jedná se o album duetů s předními osobnostmi české hudební scény jakými jsou Josef Vojtek, Michal David, Leona Machálková, Marian Vojtko, Olga Lounová, Vilém Čok nebo Michaela Gemrotová.

Kamila spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů - Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vojtkem, Josefem Vágnerem nebo celosvětově uznávaným gospelovým zpěvákem Mano Ezohem. Ve filmu „Jedlíci aneb Sto kilo lásky“ režiséra Tomáše Magnuska si zahrála jednu z hlavních postav, fyzioterapeutku Simonu. Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá. 31. října 2017 Kamila pokřtila svůj první exkluzivní Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi z Egypta.

Aktuálně připravuje se skladatelem a zpěvákem Josefem Vojtkem nové album.


na-kridlech-profesionality.png, 505kB